top of page
  • Obrázek autoraTomas Fliegl

Fond duchaczech opět investoval do Opravárny


Jan Charvát, CEO Opravárny
Jan Charvát, CEO Opravárny

U příběhu Opravárny jsme od března 2021 a s radostí jsme se zúčastnili dalšího investičního kola. To Opravárně zajistí expanzi do okolních zemí a přispěje k personálnímu posílení i rozvoji unikátního systému Repairsys.


Posláním rodinného fondu duchaczech je pomáhat smysluplným projektům s pozitivním společenským dopadem. "Opravárna do této kategorie skvěle zapadá. Řídí se zásadami cirkulární ekonomiky a opravou rozbitých výrobků, které by v mnoha případech zbytečně skončily mezi odpadem, přispívá k lepšímu životnímu prostředí. Navíc dává šanci přivýdělku komukoliv, včetně hendikepovaných," říká jednatel fondu Martin Ducháček.


Rodinný fond duchaczech v seed kole investoval jednotky milionů korun, dalšími účastníky jsou Purple Ventures, Tilia Impact Ventures a Nation1. "Finance jsou určené na další rozvoj servisních služeb, IT vývoje a datové analytiky například v oblasti výpočtu CO2 firem, expanze do dalších zahraničních zemí a do lidí, abychom se stali jedničkou v evropském regionu a poskytovali našim B2B zákazníkům nejlepší služby na trhu," uvedl při podpisu Jan Charvát, CEO Opravárny.


Letos se Opravárna (nyní pod názvem RepairSys) přesunula do nově otevřené velkokapacitní servisní haly u Českého Brodu. To umožní zpracovávat tisíce servisních zakázek měsíčně, především záručních oprav pro B2B zákazníky z CZ a CEE regionu.


#udržitelnost #opravy #repairsys #duchaczech #investice

26 zobrazení0 komentářů

Aktuality

bottom of page